Pojištění

 

Povinné ručení

 

Povinné ručení je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, které kryje riziko škod způsobených při provozu vozidla. Nevztahuje se na škodu vzniklou na vašem vozidle vaším zaviněním. Pro krytí těchto škod se používá havarijní pojištění. Povinné ručení je i pojištěním pro cesty do zahraničí. Každý pojištěný si vyžádá od pojišťovny tzv. zelenou kartu a s touto kartou pak cestuje. Podmínky povinného ručení a minimální limity pro plnění pojišťoven jsou upraveny zákonem, pro škodu na zdraví tento limit činí 35 mil. Kč a pro škodu na majetku 35 mil. Kč.


Nabízíme jedinečnou slevu až do výše 40% na povinné ručení. Tato sleva platí při předložení průkazu TP, ZTP a ZTP/P  • Při nákupu Vašeho vozu Vám pojištění připravíme bez prodlení
  • Převedeme bonusy za bezškodní měsíceUpozornění!
Od 1. 1. 2009 jsou nepojištění motoristé za každý den, kdy nemají vozidlo pojištěno, povinni uhradit do garančního fondu České kanceláře pojistitelů příspěvek ve výši 20 - 300 Kč, dle druhu vozidla.

 

Havarijní pojištění

 

Havarijní pojištění je určeno na krytí rizika škod vzniklých při havárii, krádeži, živelní události či zásahem cizí osoby (vandalismus). Jestliže máte uzavřeno havarijní pojištění a pravidelně platíte pojistné, tak vám pojišťovna vyplatí za daných podmínek náhradu škody, která vznikla na vašem vozidle. Je možné se pojistit na havárii, krádež, zničení či poškození živlem, zásah cizí osoby (vandalismus). Jednotlivé pojišťovny je různě kombinují, ale většina zákazníků si volí kompletní pojištění neboli allrisk. Existují i jiná, podružnější rizika, ta je nutné připojistit navíc. Mezi ně se řadí: pojištění čelního skla, pojištění zavazadel a věcí osobní potřeby, pojištění úrazu přepravovaných osob, pojištění mimořádné výbavy, pojištění pro případ nákladů za nájem náhradního vozidla apod.

 

I zde nabízíme jedinečnou slevu až do výše 40% na havarijní pojištění. Tato sleva platí při předložení průkazu TP, ZTP a ZTP/P.

 

 

 

Newsletter

Chcete dostávat pravidleně Zpravodaj Handy car? Přihlašte se k jeho odběru.