O nás

Naše filozofie

Pohybujeme se na jednom světě – AUTO ESA podporují svobodu pohybu všech lidí.


Svobodný pohyb umožňuje osobám se zdravotním postižením jejich dostupnost do práce, k lékaři a přináší i jiný prostor pro trávení volného času. Přináší i jiné příležitosti a možnosti…

Integrace lidí s hendikepem do společnosti je z podstatné části dána mírou svobodného pohybu a soběstačnosti.

 

 

Profil společnosti

 

Vážení zákazníci,


vítejte v autobazaru Auto ESA Handy car, tedy prozatím alespoň na našich internetových stránkách.


Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby.


Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše již tradičně bez přispění zahraničního kapitálu, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu tím nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy všech tříd opravdu pro každého tak, jak nás Vy, naši zákazníci, již více než 20 let vnímáte.


Přeji Vám tedy úspěšnou a správnou volbu, ať už se právě teď chystáte prodat či koupit nový vůz a následně i mnoho šťastně ujetých kilometrů s vozem právě od nás.


Mgr. Filip Kučera
marketingový ředitel

 

 

Proč se stát naším zákazníkem

 

Vlastníme 90% nabízených vozů a to je záruka, že jsou všechny vozy kvalitní a prověřené. Proto také můžeme poskytnout našim zákazníkům nadstandardní garance a služby.

Všechny vozy při odkupu důkladně prověřujeme jak po stránce technické, tak po stránce legislativní. Provádíme právní lustraci, dokladovou prověrku, technickou kontrolu a kontrolu najetých kilometrů v součinnosti s renomovanou společností Cebia.
Při takto důkladném prověřování odmítáme vykoupit bezmála 70% nabízených vozů, které zřejmě skončí jinde.

Přesto, že odmítneme takové množství vozů, podařilo se nám za více než 20 let působnosti vybudovat kvalitní a spolehlivé nákupní zdroje, abychom uspokojili požadavky všech našich zákazníků.

Dnes si můžete vybrat každý den až z více než 4000 prověřených a kvalitních vozů na našich třech pobočkách, kde vám s výběrem poradí a pomohou odborně vyškolení obchodníci. Díky ročnímu prodeji 15000 vozidel můžeme prodávat s minimální marží a tudíž jsme schopni zákazníkům nabídnout nejen kvalitní vozy s garancemi, ale i solidní ceny.

Jelikož spolupracujeme s významnými finančními ústavy, jako jsou Česká spořitelna, Komerční banka, Homecredit, Moneta, sjednáme svým zákazníkům přímo na místě financování nákupu vozu za velmi výhodných podmínek a vůz pojistíme.

V Auto ESA naleznete opravdu jen kvalitní služby a zboží. Jsme si tím natolik jisti, že svým zákazníkům garantujeme možnost zakoupený automobil bez udání důvodů do sedmi dnů vyměnit za jiný.

Je jednodušší prodat či koupit vůz v Auto ESA, než to dělat na vlastní pěst. S Auto ESA se vyhnete rizikům, která jsou spojena s individuálním nákupem či prodejem vozu. Staňte se partnery silné, stabilní a dobře fungující společnosti

Newsletter

Chcete dostávat pravidleně Zpravodaj Handy car? Přihlašte se k jeho odběru.